piątek, 31 października 2014

ZNALEZIONE W ... PAŹDZIERNIKU

http://creativitea.org/inspiration/photography/nikolai-zinoviev-wildlife-photography/

Od dzisiaj wprowadzam comiesięczne posty, w których będę robić podsumowanie tego co mnie w danym miesiącu zainteresowało, zainspirowało i co jest warte uwagi. Codziennie przeglądam tysiące stron i zawsze znajdę coś wartego zainteresowania. Chciałabym się z Wami dzielić tym wszystkim, dlatego zaczynam nowy i fajny cykl, pod tytułem : ZNALEZIONE W...
Jeżeli znacie jakieś fajne strony to podeślijcie te informacje na maila. Może uda nam się stworzyć coś razem. 

ZNALEZIONE:

1. blog z niesamowitymi zdjęciami jedzenia. Uwielbiam taki rodzaj fotografii. Ciemne tła, a na nim te babeczki, ciasta, torty, mięso itp. Mowa tu o stronie http://www.adventures-in-cooking.com/, którą bardzo polecam. Nie musisz z niej piec, mi wystarczy nacieszyć oko. 

                                                                                    http://www.adventures-in-cooking.com

2. Zbyszek Szwajdych..trębacz, który jak gra to mnie hipnotyzuje. Niesamowity talent, o którym nie mogłam tu nie wspomnieć. Przy jego pierwszym utworze Mana Nui odpływam! Poniżej prezentuję utwór z Kraków Street Bend w którym też pokazał co potrafi.
3. Pierwsze Piętro to fajne miejsce w Gdańsku, w którym można wypić przepyszną kawę Illy i zjeść boski sernik lub oryginalną panini. Kawiarnię prowadzą młodzi ludzie, którzy zawsze są uśmiechnięci, chętni do pogadania i bardzo mili. Pierwsze Piętro mieści się przy ulicy Rajskiej 6 w Gdańsku w budynku NOT-u. Jak tylko jestem w Trójmieście kawy tam nie odpuszczę zwłaszcza, że na dworzec jest kilka kroków. Polecam! 
Oczywiście w ofercie również są mocniejsze trunki, które są niesamowite i bardzo oryginalne ;)

http://www.pierwszepietro.pl/

4. VICE bardzo odjechana strona jak i magazyn, z którym zetknęłam się pierwszy raz w Krakowie. Ciekawe tematy w języku który może nie jednego zbulwersować. Ja zakrywam brzydkie wyrazy i czytam ;) 

5. Zdjęcia z lat szkolnych, które jeszcze nieposegregowane leżą w kartonach i czekają na swoje miejsce w albumach. Może to pora żeby się za nie zabrać.

6. Dynia i wszystko co dyniowe. Najbardziej jednak zasmakowąły mi babeczki dyniowe, które możecie znaleźć na moim blogu.7. Blog mammamija..prowadzą go ludzie, którzy są fotografami. Pokazują ujęcia ze swojego życia, a także pracy. Lekko, miło i na temat ;) 


http://www.mammamija.pl/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz